U zimního stadionu můžou vyrůst nové byty, město prodává pozemky

Nedaleko od zimního stadionu mezi ulicemi Osvobození, Dyleňská a náměstím Prokopa Holého by mohly v blízké budoucnosti vyrůst nové bytové domy.

O celkem téměř pět tisíc metrů čtverečních se na základě inzerátu na realitním webu města přihlásil konkrétní zájemce. Podle materiálů pro květnové jednání zastupitelstva je jím společnost Stabia. Město nyní zveřejnilo věcný záměr na prodej celkem 13 parcel, nabídky tak mohou podat i další zájemci, čas mají do 15. června.

Souhlas se zahájením prodeje vyslovila městská rada na posledním dubnovém zasedání. Až bude jasný kupec, bude prodej potvrzovat ještě některé z příštích zastupitelstev. Nejpozději v materiálech pro něj pak bude jasno, kdo pozemky v části města zvané Novas, kupuje a za kolik.

Město má pro tuto lokalitu zpracovanou územní studii, jejíž vizualizace je dostupná na webu města (je vidět i na úvodním obrázku k tomuto textu). Jde z ní vidět, že by v místě měly vyrůst nízké bytové domy.

Mapa: Parcely k prodeji jsou vyšrafované

Zdroj: web chebské radnice

Podporujeme chebské podnikatele


Psali jsme dříve:


Jsme rádi, že nás čtete. Pokud byste chtěli naši práci ocenit, budeme rádi, když jakoukoli částkou podpoříte činnost Hospice Sv. Jiří. Doporučujeme stát se přítelem hospice a přispívat pravidelně. Děkujeme za vaši podporu.