Primář Adamec stáhl výpověď, März mu slíbil posily

Primář chebské interny Stanislav Adamec stáhl svou výpověď a zůstává v chebské nemocnici. Domluvil se na tom na schůzce s Josefem Märzem, generálním ředitelem společnosti Karlovarská krajská nemocnice, pod kterou chebská nemocnice spadá.

„Primář Adamec při společné schůzce slíbil stáhnout podanou výpověď a i nadále zůstat v čele interního oddělení,“ uvedl März.

„Jsem rád, že jsme s novým vedením nemocnice nalezli společnou řeč, neboť dosud chyběl partner pro jednání, což se změnilo nástupem pana Märze do funkce generálního ředitele,“ potvrzuje Adamec.

Adamec v nedávném rozhovoru s Chebským infem svou výpověď zdůvodnil dlouhodobě špatným personálním stavem na interně v Chebu a už dopředu avizoval, že je ochotný svou výpověď stáhnout, když situaci bude nové vedení nemocnice aktivně řešit.

„Máme zájem nadále spolupracovat, stabilizovat tým interny a zajistit tak plynulý chod celého oddělení pro zajištění péče v chebském regionu. Aktuální personální situaci bude nemocnice řešit nejen aktivním náborem lékařského personálu, inzercí, ale i další výpomocí,“ dodal März.

Pokračujte:


Jsme rádi, že nás čtete. Pokud byste chtěli naši práci ocenit, budeme rádi, když jakoukoli částkou podpoříte činnost Hospice Sv. Jiří. Doporučujeme stát se přítelem hospice a přispívat pravidelně. Děkujeme za vaši podporu.